O Nas

HEAD SHOT Paintball

Co możemy powiedzieć Ci o nas ? Oferujemy najlepszą rozrywkę, łącząc adrenalinę i emocje parku rozrywki z miejscem odpowiednim dla całej rodziny. Chcesz spędzić ze znajomymi lub rodziną dzień pełen wrażeń? Jesteś we właściwym miejscu! Od 2016 roku tworzymy bezpieczne miejsce, w którym znajdziecie dobrą zabawę i miłą atmosferę. Posiadamy sprzęt dostosowany dla najmłodszych (od 8 lat). Wpadajcie śmiało!

Jesteśmy dla Was i dzięki Wam, co sprawia, że robimy wszystko, aby dostarczać Wam zawsze największą dawkę adrenaliny!

Zostawcie codzienne sprawy za siatką ochronną pola gry, uwolnijcie ducha rywalizacji i uzbrojeni po zęby bądźcie gotowi na ostrą jazdę!

Nasze wyjątkowe miejsce przewiduje organizację spotkań do ok. 80 osób, co pozwala na zorganizowanie urodzin, panieńskiego, kawalerskiego, imprezy firmowej czy spotkania w gronie rodziny lub znajomych. Do Waszej dyspozycji jest miejsce na ognisko, a na specjalne życzenie przygotowujemy namiot bankietowy z całym zapleczem sanitarno-gastronomicznym, DJ’a, dmuchane zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji do tego, aby Wasza impreza była niezapomniana!

Jesteśmy jedynym miejscem do gry w paintballa w powiecie wołowskim.

 

Zapraszamy serdecznie – zespół Headshot.

COOKIES - na naszej stronie używamy technologii takich jak pliki cookie służące do przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu, spersonalizowania wyświetlanych reklam oraz treści. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy Cię o pozwolenie na korzystanie z powyższych technologii. W każdej chwili możesz dobrowolnie wycofać swoją zgodę wchodząc w ustawienia przeglądarki lub opuszczając stronę.

Rozumiem