O Nas

HEAD SHOT Paintball

oferuje najlepszą rozrywkę, łącząc adrenalinę i emocje parku rozrywki z miejscem odpowiednim dla całej rodziny.Chcesz spędzić dzień pełen wrażeń? Jesteś we właściwym miejscu! Od 2016 roku tworzymy bezpieczne miejsce, w którym znajdziesz dobrą zabawę i miłą atmosferę. Wpadaj śmiało!!

Jesteśmy dla was i dzięki wam. Co sprawia, że zrobimy wszystko aby dostarczyć wam sporą dawkę adrenaliny!

Zapewnimy, że czas spędzony na grze w paintball przyniesie wam dużo emocji i dobrej zabawy. Rywalizacja na polu gry sprawi że oderwiecie się na jakiś czas od szarej rzeczywistości w pracy czy w szkole.
Na miejscu znajdziecie miejsca siedzące wraz ze stołami dla ok. 40 osób, co pozwoli na zorganizowanie: (urodzin, kawalerskiego, imprezy firmowej czy spotkania w gronie znajomych). Dostępne jest również miejsce na ognisko, gdzie po grze można się rozgrzać i zrelaksować. Jesteśmy jedynym miejscem do gry w paintballa w powiecie wołowskim.

Zapraszamy serdecznie – zespół Headshot.

 

COOKIES - na naszej stronie używamy technologii takich jak pliki cookie służące do przetwarzania danych osobowych w celu analizowania ruchu, spersonalizowania wyświetlanych reklam oraz treści. Ponieważ cenimy Twoją prywatność, prosimy Cię o pozwolenie na korzystanie z powyższych technologii. W każdej chwili możesz dobrowolnie wycofać swoją zgodę wchodząc w ustawienia przeglądarki lub opuszczając stronę.

Rozumiem